Постачання

Постачання

    При створенні готового продукту необхідні різного роду матеріали. Поліграфічні підприємства, випускаючи різноманітну продукцію за видом, оформленню, тиражем, споживають при їх виробництві широку номенклатуру матеріалів, котра нараховує декілька сот позицій.

    Однією з основних задач для ПАТ „ДАК „Укрвидавполіграфія” була і є забезпечення поліграфічними матеріалами (офсетні пластини, шпагат, плівки, хімічні матеріали тощо), витратними матеріалами (папір, картон тощо) і запчастинами до устаткувань друкарень та видавництв України.

    Саме для виконання такої задачі в системі ДАКу існують дві постачальницькі організації :

ПрАТ „Укрполіграфпостач ”
ПрАТ „Львівполіграфпостач”

    1. ПрАТ „Укрполіграфпостач”

    Основним напрямком діяльності компанії є гуртовий та роздрібний продаж поліграфічних, хімічних та витратних матеріалів, необхідних для випуску друкарської продукції.

    Всі 44 роки свого існування „Укрполіграфпостач” постійно працює над розширенням свого асортименту, залучаючи все нові види поліграфічних матеріалів.

    Підприємство ПрАТ ”Укрполіграфпостач” у розповсюдженні поліграфічних матеріалів охоплює всі регіони України, але основна діяльність зосереджена в центральна в центральних областях, таких, як Київ і Київська область, Чернігівська, Харківська, Сумська, Черкаська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Дніпропетровська області.
 
    Основні показники економічної діяльності підприємства за 2008р. значно зросли у порівнянні з попереднім. Це говорить про те, що у час коли поліграфічна галузь стрімко розвивається, підприємство відповідає усім сучасним вимогам на ринку.

    Менеджери компанії завжди готові дати професійні рекомендації щодо вибору продукції. Вся продукція має всі необхідні документи та сертифікати.

    ПрАТ „Укрполіграфпостач” має свій сайт, де представлена велика номенклатура поліграфічних матеріалів, серед яких картон, фольга, фарба, клей, пластини тощо.


Форма заявки на придбання офсетного паперу


    2. ПрАТ „Львівполіграфпостач”

    ПрАТ „Львівполіграфпостач” був заснований в 1964 році. Основна діяльність «Львiвполiграфпостач» - це забезпечення полiграфiчних пiдприємства папером, картоном, полiграфiчними фарбами, палiтурними тканинами, офсетними тканинами та гумою, марлею, клеями, полiграфiчним приладдям та iншими матерiалами, необхiдними для друкування та випуску книг, газет, бланкової продукцiї.

    Колектив досвідчених спеціалістів ПрАТ „Львівполіграфпостач” надасть консультації та допоможе підібрати необхідну Споживачу продукцію, точно за кількістю та вчасно доставить Споживачу всі необхідні види поліграфічних матеріалів, а також офісний папір та канцтовари. Вся продукція має всі необхідні документи та сертифікати. 
Comments